شاقول طلایاب

شاقول طلایاب09122302215

شاقول طلایاب

شاقول برنجی گنج‌یاب یک ابزار سنتی است که برای جستجوی طلا و سایر فلزات گرانبها در خاک و سنگ به کار می‌رود. این ابزار شامل یک مقداری برنج و یا فلزی با خاصیت آهنربا است که به یک سیم با طول مناسب وصل شده است. با نگه داشتن سیم از یک سر و حرکت دادن سر دیگر از سیم در فاصله کمی از خاک، در صورت وجود فلز در زیر خاک، شاقول به سمت فلز جذب می‌شود و به سمت آن حرکت می‌کند. این ابزار در اکتشافات معدنی و جستجوی گنجینه‌های باستانی به کار می‌رود. البته باید توجه داشت که استفاده از شاقول برنجی گنج یاب برای جستجوی گنجینه‌های باستانی در بسیاری از کشورها ممنوع است.

 

شاقول طلایاب09122302215

شاقول طلایاب فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

نحوه استفاده از شاقول برنجی گنج یاب

نحوه استفاده از شاقول برنجی گنج یاب به شرح زیر است:

1. ابتدا شاقول را بردارید و به سیمی که به آن وصل شده است، وصل کنید.

2. سپس برای استفاده از شاقول برنجی گنج یاب، سیم را با دست شما در نقطه ای قرار دهید که بخواهید در زیر خاک جستجو کنید.

3. حالا سر دیگری از سیم را در دست دیگر خود بگیرید. آن را به آرامی و به صورت چرخشی به سمت خود بکشید تا شاقول برنجی گنج یاب به سمت خود جذب شود.

4. در صورتی که شاقول برنجی گنج یاب به سمت شما جذب شود. باید انگشتان خود را به هم نزدیک کنید تا سیم به آرامی از دستان شما باز شود و به سمت فلز حرکت کند.

مهم است بدانید که استفاده از شاقول برنجی گنج یاب در بسیاری از کشورها ممنوع است و بهتر است پیش از استفاده، قوانین محلی را بررسی کنید. همچنین، بهتر است از شاقول برنجی گنج یاب در محل‌های خالی از سکنه و بدون محدودیت استفاده کنید.

 

 

شاقول طلایاب09122302215

شاقول طلایاب فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

آیا شاقول برنجی گنج یاب در جستجوی هر نوع فلزی مفید است؟

شاقول برنجی گنج یاب بیشتر برای جستجوی فلزات گرانبها مانند طلا، نقره، پلاتین، مس و سایر فلزات گرانبها به کار می‌رود. این ابزار در جستجوی فلزاتی که خاصیت آهنربای کمتری دارند، مانند آلومینیوم و برنز، کارایی کمتری دارد و ممکن است . به نتیجه دلخواه نرسیده و اشتباهاتی در حین جستجو داشته باشد.

همچنین، شاقول برنجی گنج یاب نمی‌تواند فلزاتی را که در عمق بیشتری از زمین قرار دارند.  شناسایی کند و برای جستجوی فلزاتی که در عمق بیشتری از زمین قرار دارند، نیاز به ابزارهای پیشرفته‌تری مانند دستگاه‌های تصویربرداری تفریحی یا تجهیزات جستجوی معدنی دارید.

به طور کلی، شاقول برنجی گنج یاب برای جستجوی فلزات گرانبها در عمق کمی از زمین کارآمد است . برای جستجوی فلزات دیگر و در عمق‌های بیشتر، بهتر است از ابزارهای پیشرفته‌تر استفاده کنید.

وزن شاقول برنجی

وزن شاقول برنجی گنج یاب ممکن است متغیر باشد و بستگی به اندازه و سایز شاقول داشته باشد. با این حال، شاقول برنجی گنج یاب معمولاً در حدود یک کیلوگرم وزن دارد. این وزن به دلیل این است که شاقول برنجی گنج یاب باید کافی برای جذب فلزات باشد.

 

انواع فلزیاب شاقولی

  • شاقولی RPM-1 ساخته شده از برنج و دارای روکش آب طلا
  • فلزیاب شاقولی RPM-2 ساخته شده از برنج و دارای روکش آب طلا
  • شاقولی RPM-3 ساخته شده از برنج و دارای روکش نیکل و کرم
  • فلزیاب شاقولی RPM-4 ساخته شده از آلومینیوم

 

 

شاقول طلایاب09122302215

شاقول طلایاب فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

شاقول جیوه ای خوراک خور

هنگامی که خوراک را درون مخزن شاقول قرار دهید دست خود را بی حرکت گرفته به طوری که شاقول آزادی عمل داشته و کاملا عمود بر زمین باشد. صبر کنید تا خود شاقول حرکت را شروع کند. در این حالت شاقول عقب و جلو میشود و باید در راستای آن حرکت کنید تا جایی که رفته رفته حرکت آونگ بیشتر شده . هنگامی که دیدید نوک شاقول به صورت دایره ای حرکت میکند بدین معنا است که در زیر شاقول هدفی که به دنبال آن بوده اید قرار دارد.

نکته بسیار مهمی که در کار با شاقول باید مد نظر قرار داد این است . که این کار نیاز به تمرکز و تمرین بسیار زیادی دارد و در غیر این صورت موفقیتی به دست نمی آید. برخی این حرکت دورانی ساعت گرد و پاد ساعت گرد را مربوط به آهنی و یا غیر آهنی بودن اهداف میدانند.

حوه عملکرد جیوه شاقول گنج یاب

گنج یا دفینه به مجموعه بزرگی از سکه های طلا و اشیاء با ارزش گفته می شود که گذشتگان برای محافظت آنها را زیرخاک دفن می کردند. عوامل مختلفی مانند مهاجرت یا مرگ صاحب گنج باعث می شد که این گنج ها سالیان زیادی زیرخاک بمانند و سپس توسط باستان شناسان طی کاوش های باستان شناسی یا جویندگان گنج پیدا شوند.

نحوه استفاده از شاقول برای هرکسی متفاوت است و با تمرین زیاد باید به حرکات شاقول پی برد.

 

شاقول طلایاب09122302215

شاقول طلایاب فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

قیمت شاقول برنجی

قیمت شاقول برنجی گنج یاب ممکن است متفاوت باشد و بستگی به کیفیت ساخت، اندازه و سایر عوامل داشته باشد. همچنین، قیمت شاقول برنجی گنج یاب در بازارهای مختلف و در کشورهای مختلف نیز متفاوت است.

به طور کلی، قیمت شاقول برنجی گنج یاب در بازار به‌صورت تکی،  در حدود 200 تا یک میلیون تومان است. همچنین، قیمت شاقول برنجی گنج یاب در مجموعه‌های جستجوی گنجینه‌های باستانی و ابزارهای جستجوی معدنی بیشتر است و ممکن است به چند هزار دلار هم برسد.

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید .09122302215

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب نانو جی 

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *