فلزیاب تهران

فلزیاب تهران09122302215

فلزیاب تهران

تهران به خاطر جمعیت و شرایط کنونی که دارد یکی از شهرهایی است . که شرکت ها و افراد زیادی در زمینه تولید و فروش فلزیاب فعالیت می کنند. از طرف دیگر در بازار داخلی تنوع دستگاه ها بسیار زیاد می باشد و به خاطر محدودیت های قانونی که وجود دارد صنف خاصی برای نظارت در این حوزه وجود ندارد. همین باعث شده است تا کاوشگران در خرید فلزیاب مناسب خود در تهران دچار سردرگمی شوند و گاها در دام افراد کلاهبردار و سودجوئی بیوفتند که اقدام به خرید و فروش فلزیاب تقلبی و جعلی با اسم فلزیاب خارجی می کنند.

اما برای اینکه بتوان خریدی مطمئن و با خیال راحت انجام داد چه باید کرد؟ شاید مهمترین دغدغه کاوشگران و خریداران دستگاه فلزیاب ، عدم اعتماد به فروشندگان فلزیاب می باشد زیرا سوء استفاده در این حوزه متاسفانه زیاد می باشد و نمیتوان به هر فردی اعتماد کرد.

بنابراین منطقی ترین راه پیدا کردن شرکت های معتبر است که دارای مجوز فعالیت در زمینه تولید و فروش فلزیاب می باشد و تعداد این شرکت ها در ایران انگشتت شمار هستند که چندین سال است در این حوزه فعالیت می کنند.

 

فلزیاب با عمق 5 متر 09122302215

فلزیاب با عمق 5 متر فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

نمایندگی معتبر فلزیاب تهران

شرکت آسیامدرن با ۲۰ سال سابقه کار در زمینه خرید و فروش فلزیاب مرادر تهران مستقر هستند. شرکت آسیامدرن یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان انواع دستگاه فلزیاب بوقی پالسی ، ردیاب آنتنی ، فلزیاب تصویری در تهران می باشند. همچنین جهت مشاوره برای خرید فلزیاب می توانید با مشاوران مجرب شرکت آسیامدرن در ارتباط باشید.

 معرفی دستگاه فلزیاب

فلزیاب وسیله‌ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی و یا گم شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می‌شود. دستگاه فلزیاب‌ میدان مغناطیسی را در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد می‌کنند. زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار بگیرد . شدت میدان مغناطیسی تغییر کرده و دستگاه فلزیاب با این تغییرات متوجه وجود فلز در اطراف دیسک خود خواهد شد و آن را آشکار و اطلاع می‌دهد. عمق کاوش توسط فلزیاب با توجه به اندازه، شکل و جنس فلز تغییر می‌کند کمتر یا بیشتر می‌شود.

قیمت دستگاه فلزیاب با توجه به قوانین موجود در کشور، نوسانات ارزی و محدودیت وارادات دستگاه به ایران باعث شده است . که قیمت دستگاه فلزیاب در بازار ایران بسیار متنوع باشد. برای خرید فلزیاب و اطلاع از قیمت فلزیاب می توانید با شرکت آسیامدرن در ارتباط باشید.

 

فلزیاب تهران09122302215

فلزیاب تهران فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

تعمیرات فلزیاب در تهران

دستگاه فلزیاب مانند تمامی دستگاه های الکترونیکی ممکن است . دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشد. اکثر دستگاه های فلزیاب موجود در ایران دارای سیستم پالسی بوده که ممکن است . در اثر استفاده نامناسب، عدم مهارت اپراتور فلزیاب، ضربه خوردن نیاز به تعمیر پیدا کند. متاسفانه امروزه افراد بسیاری خود را به عنوان شرکت های سازنده و تعمیر فلزیاب معرفی می کنند. این افراد با سوء استفاده از دانش کافی کاوشگران اقدام به کلاهبرداری به شیوه های گوناگون اعم از فروش فلزیاب تقلبی، تعمیر فلزیاب با استفاده از از قطعات نامرغوب می کنند.

بسیار مشاهده شده است که کاوشگران پس از سپردن دستگاه خود به تعمیرکاران غیرمجاز و غیر متخصص عملکرد دستگاه خود را غیرقابل استفاده کرده اند. تعمیرکاران غیرمتخصص با استفاده از از قطعات نامرغوب  و نیز همچنین عدم دانش کافی باعث به وجود آمدن آسیب های جدی به دستگاه فلزیاب و گنج یاب شده است که باعث هدر رفتن وقت و هزینه کاوشگران می شوند.

قیمت فلزیاب ایرانی

به جرات میتوان گفت که فلزیاب های تولید داخل در شرکت های معتبر و دارای مجوز و پروانه فعالیت از فلزیاب های خارجی بهتر و دارای راندمان بالاتری هستند. دلیل آن نیز کاربرد متفاوت دستگاه های فلزیاب در ایران و سایر کشور های باستانی با کشورهای اروپایی است.

کشور های اروپایی به سبب نداشتن تاریخی غنی از داشتن گنج و دفینه محروم هستند. فلزیاب ها بیشتر دارای کاربرد های صنعتی و کاربرد های تفریحی هستند و از عمق کاوش زیادی برخوردار نیستند چون به عمق کاوش زیاد نیازی ندارند.

قیمت فلزیاب ایرانی نسبت به دستگاه های خارجی قیمت مناسبی دارد . دلیل قیمت بالای دستگاه های خارجی میتوان به محدودیت واردات و نوسانات ارزی اشاره نمود.

 

فلزیاب تهران09122302215

فلزیاب تهران فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

خرید و فروش فلزیاب

خرید و فروش یک توافق، ارتباط، یا حرکتی است که بین خریدار و فروشنده برای تبادل یک دارایی و وجه صورت می‌گیرد. خریدار و فروشنده، شخصیت‌ها یا اشیای مجزایی هستند که اغلب با تبادل اقلام با ارزش مانند اطلاعات، کالا، خدمات، و پول سروکار دارند. شرکت آسیامدرن دارای دامنه وسیعی از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب طلایاب از معروف ترین برند های موجود در بازار جهانی است. همچنین کارشناسان زبده ما قادرند تا مناسب ترین دستگاه را بر اساس فاکتورهای مختلف و تخصصی به شما معرفی کنند . و علاوه بر همه این موارد میتوانید از مزایایی همچون آموزش حضوری نیز بهره مند شوید . در صورت نیاز از کارشناسان باستان شناسی ما نیز برای بررسی محل کاوش مشورت و راهنمایی دریافت کنید.

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید .09122302215

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب نانو جی 

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *