فلزیاب گرت اپکس Ace Apex

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex 09122302215

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex

فلزیاب اپکس گرت (Garrett Apex) از سری طلایاب های شرکت گرت آمریکا می باشد. یکی‌ از کاربردی ترین و محبوبترین فلزیاب های ساخت شرکت آمریکایی، طلایاب اپکس گرت می باشد، این دستگاه از سری نقطه زن های VLF محسوب می شود.
این فلزیاب قادر به حذف فلزات بی ارزش، و در واقع حذف آهن می باشد، و یکی دیگر از خصوصیات و ویژگی‌های این فلزیاب قابلیت تفکیک دقیق فلزات است. طلایاب اپکس گرت توانایی کاوش تا عمق ۱.۵ متری خاک را دارد.

 

بهترین عملکرد فلزیاب اپکس گرت (Garrett Apex) چگونه است؟

شرکت گرت آمریکا توانایی تعادل و بالانس خودکار در هر شرایطی و زمینی را دارد و این امکان باعث شده که کاوشگر به راحتی بتوانید دنبال سکه، طلا و یا هر هدف با ارزشی که بخواد بگردد.
فلزیاب اپکس گرت را میتوان مخصوص کاوش سکه خواند این دستگاه دارای حالت پین پوینتر می باشد که اهداف پنهان شده داخل زمین را به صورت دقیق شناسایی و به واسطه سیستم  حالت های تُن صدا مختلف آشکار می سازد.

 

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex09122302215

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

ویژگی های فلزیاب اپکس گرت (Garrett Apex) آمریکایی

 1. سیستم عامل VLF.
 2. فلزیاب دارای سیستم چند فرکانسی (5-10-15-20 کیلوهرتز).
 3. قابلیت تفکیک دقیق فلزات و حذف فلزات بی ارزش.
 4. دارای قابلیت تعادل زمینی پیشرفته
 5. دارای هدفون بی سیم
 6. به کار گیری نسل جدید کویل ضد آب پیشرفته Viper
 7. سرعت بازیابی و سرعت جداسازی بالایی دارد
 8. وزن بسیار سبک
 9. دارای 6 حالت جستجو از حالت صفر تا سکه و جواهرات و حالت های قابل تنظیم.
 10. باتری لیتیومی پریمیوم ۲۳۰۰ آمپری.
 11. کابل شارژ بزرگ.
 12. کابل USB
 13. دارای صفحه و پنل و دکمه های داخلی برای دسترسی آسان تر به منوها
 14. قابلیت شناسایی و تشخیص فلزات کوچک
 15. پنج تن صدا برای واکنش به تشخیص فلز
 16. حداکثر زمان کار مداوم با دستگاه ۱۶ ساعت.
 17. تعادل و بالانس خودکار در شرایط مختلف
 18. دارای دو لوپ با طول ۱۱ اینچی با عرض های ۶ و ۸.۵ اینچی.
 19. دارای ۳ سال گارانتی

 

 

تفکیک در فلزیاب اپکس | Garrett Apex

دستگاه گرت اپکس به فناوری Multi-Flex مجهز است. این قابلیت دستگاه به شما کمک می کند تا در هر کاوش، نوع فلزات مورد جست و جو را به طور دقیق مشخص کنید.

قابلیت حذف صدای آهن در طلا یاب گرت اپکس

ویژگی های منحصر به فرد طلایاب گرت اپکس این امکان را به کاربر می دهد تا صدای اهداف آهنی را کاهش دهد، در حالی که صدای اهداف غیر آهنی در حالت طبیعی است. کاوشگران با تجربه و حرفه ای اغلب دوست دارند صدای تمامی اهداف را بشنوند. استفاده از این قابلیت کاهش صدا برای اپراتور های تازه کار توصیه می شود. این دستگاه با داشتن پیچ تنظیم صدای آهن، انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به سایر فلزیاب در محدوده ارائه می دهد.

 

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex 09122302215

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

حالت های جست و جو با طلا یاب Garrett Apex

این دستگاه شش حالت جست و جو دارد که شامل 1. عمومی، 2. سکه، 3. سکه ایالات متحده (با نمادهای سکه)، 4. جواهرات، 5. آثار باستانی و 6. سفارشی (قابل تنظیم توسط کاربر) است.

تفکیک HI-Resolutionation در فلزیاب گرت اپکس

دستگاه فلزیاب گرت اپکس بیست پیکسل تفکیک Notch دارد که 8 پیکسل برای آهن است و باعث می شود هیچ جواب خطایی از سوی دستگاه به کاربر داده نشود.

 

کارکرد نقطه زن Apex

نقطه زن Apex با کمک فناوری Multiflex Garrett و با قابلیت اندازه گیری ویژه این نقطه زن، همه چیز را در میدان دید شما قرار می دهد تا به راحتی بتوانید اهداف گران قیمت و ارزشمندی را بیابید. همچنین نقطه زن اپکس با فرکانس منحصر به فرد خود، لایه های مختلف زمین را به دقت تجزیه و تحلیل می کند و به شما در شناسایی و جدا سازی فلزات کمیاب و تشخیص آن ها کمک می کند.

 

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex09122302215

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

عمق واقعی فلزیاب اپکس

فلزیاب اپکس یکی از محصولات شرکت Garrett می باشد و برای شناسایی اشیاء فلزی در زمین استفاده می شود. عمق واقعی فلزیاب Apex به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله:

 1. نوع زمین: نوع خاک و ترکیبات زمین می توانند تأثیر قابل توجهی بر عمق تشخیص فلزات داشته باشند. در زمین های مسطح و کم تداخل، فلزیاب می تواند عمق بیشتری را شناسایی کند نسبت به زمین هایی که دارای سنگ ها و موانع بیشتری هستند.
 2. اندازه و نوع اشیاء فلزی: برای تشخیص اشیاء بزرگتر مانند قطعات فلزی بزرگ یا جعبه های فلزی، فلزیاب Apex می تواند عمق بیشتری را شناسایی کند. اما برای سکه ها یا اشیاء کوچکتری که در عمق کمتری قرار دارند، عمق تشخیص کاهش می یابد.
 3. نوع لوپ: فلزیاب Apex با داشتن لوپ های مختلف، قابلیت شناسایی و تشخیص فلزات در عمق های مختلف را دارد. با استفاده از لوپ های بزرگتر، عمق تشخیص افزایش پیدا می کند، در حالی که با لوپ های کوچکتر، دقت و تشخیص در عمق های کمتر بهبود می یابد.
 4. تنظیمات فلزیاب: تنظیمات و حساسیت فلزیاب Apex نیز تأثیر زیادی در عمق تشخیص دارد. با افزایش حساسیت، فلزیاب می تواند اشیاء فلزی را در عمق های بیشتری شناسایی کند، اما در عین حال، ممکن است نویزهای محیطی نیز افزایش یابند.

عمق واقعی فلزیاب اپکس برای اشیاء بزرگ با لوپ بزرگ تا 1.6 می باشد

لازم به ذکر است که عمق ها و قدرت تشخیص فلزیاب Apex بر اساس شرایط محیطی و نوع فلزات قابل تشخیص ممکن است متفاوت باشد. همچنین، دقت در برخی موارد ممکن است به تست و آزمایش در محیط و شرایط واقعی نیاز داشته باشد.

 

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex09122302215

فلزیاب گرت اپکس Ace Apex فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

قیمت فلزیاب گرت اپکس

با کمک فناوری Multiflex Garrett و استفاده از اندازه گیری ویژه این نقطه زن، همه چیز در میدان دید شما برای یافتن فلزات گرانبها یافت می شود. فلز در یکپارچگی و بازخورد به خوبی کار می کند و به شما در محل دقیق فلز کمک می کند. همچنین با فرکانس منحصر به فرد این نقطه زن، لایه های مختلف زمین به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و به شما در شناسایی و جداسازی فلزات کمیاب و تشخیص آنها کمک می کند. این دستگاه پرقدرت VLF از 4 فرکانس تک و منفرد برای انواع حالت های محیطی زمین استفاده می کند. با کمک سیستم تعادل این دستگاه و تنظیم دقیق آن در شرایط مختلف زمین و جستجو در معادن، به شما در کشف اهداف ارزشمند فلزی با سطوح مختلف کمک می کند.

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید .09122302215

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب نانو جی 

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *