فلزیاب BEST PRO

فلزیاب BEST PRO 09122302215

فلزیاب BEST PRO

فلزیاب BEST PRO ؛ گنج یاب چند منظوره و 5 کاره  best pro یک پکیج کامل گنج یابی می باشد که از کیفیت و کارایی بسیار عالی برخوردار است. این پکیج شامل دستگاه بوقی پالسی ، اسکنر مگنومتر 16 سنسور ، یون یاب ، سوپر سنسور قدرتمند و ردیاب حرفه ای بصورت مجزا با قدرت بالا می باشد که می توانید با توجه به شرایط کاوش از هریک در زمان و مکان مورد نیاز بهره کافی را ببرید .

یکی از دغدغه های کاوشگران تهیه سیستمی است که بتواند در تمامی مراحل کار، آنها را راهنمایی و یاری نماید. همچنین افراد به دنبال دستگاه های چند کاره ای هستند ک بتوانند با روش های متفاوت به تشخیص و تعیین هدف بپردازند تا ضریب خطا را کاهش و از حفاری نابجا جلوگیری نمایند.

 

فلزیاب BEST PRO09122302215

فلزیاب BEST PRO  فروش فلزیاب درسایت فلزیاب 09122302215

 

مشخصه های اصلی فلزیاب  BEST PRO

 • ردیابی و تعیین محدوده فلزات قدیمی ، حفره های زیر زمینی مانند تونل ، راهرو ، اتاقک ، چاه و …
 • تشخیص نقطه دقیق و تفکیک فلزات با ارزش مثل طلا از سایر فلزات کم ارزش
 • قابلیت لایو ویدیو ، لایو اسکن و تجزیه و تحلیل تصاویر بدست آمده توسط برنامه ویژوالایزر
 • قابلیت تشخیص یون حاصل از وجود فلزات قدیمی با ارزش مانند طلا

 

اسکنر های فلزیاب best pro

اسکنرها، سیستم های تصویری هستند که از طریق سنسور های مگنومتر میدان مغناطیسی سطح زمین را دریافت و هر گونه نا متعارفات زیر زمین مانند حفره ها و فضا های خالی زیر زمینی و فلزات قدیمی مناطیسه شده و میدان های یونیزه را شناسایی و به صورت تصویر و یا ویدیو در نرم افزار ویژوآلایزر 3D به شما نمایش می دهد که میتوان اطلاعات مفیدی از قبیل شکل، اندازه، نوع و متراژ اهداف را تشخیص داد. فلزیاب  pro شامل دو سیستم اسکنر تصویری است که می توان در شرایط مختلف از آن ها استفاده کرد.

 

 

فلزیاب BEST PRO09122302215

فلزیاب BEST PRO  فروش فلزیاب درسایت فلزیاب 09122302215

 

اسکنر مگنومتر 16 سنسوره

شرکت آی کا پی وی تنها تولید کننده اسکنر های 16 سنسوره در ایران است که در سیستم اسکنر فلزیاب آی کا پی وی بست پرو از 16 سنسور مگنومتر پیشرفته و با کیفیت به صورت ردیفی در کنار هم استفاده شده است که رزولوشن و کیفیت تصاویر اسکن را بهبود می بخشد و جهت اسکن تا عمق مطلوب 18 متر مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین امکان لایو اسکن (عکس برداری زنده) و لایو ویدیو (فیلم برداری زنده) را برای اپراتور فراهم می سازد. اطلاعات دریافتی توسط نرم افزار ویژوآلایزر قابل مشاهده و تجزیه و تحلیل خواهد بود.

سوپر سنسور مگنومتر

سوپر سنسور وسیله ای کاربردی جهت اسکن و تشخیص حفره و فلزات یونیزه شده زیر زمین ، با دقت بسیار بالا در عمق مطلوب 6 متر است که می تواند اطلاعات دریافتی از میدان مغناطیسی را از طریق اسکن و صدای بوق در اختیار اپراتور قرار دهد. در این نوع اسکنر دو سنسور مگنومتر به صورت عمود بر هم  قرار می گیرند که باعث افزایش دقت تشخیص می شود.

یکی از مهمترین قابلیت سوپر سنسور های تولیدی شرکت آی کا پی وی تفکیک حفره از فلزات مغناطیسی مدفون شده در زیر خاک با صدای بوق متفاوت است که شما میتواند به راحتی بر روی محیط قدم بزنید و همان لحظه متوجه وجود فلزات و حفره های زیر زمینی شوید.

ردیاب فرکانسی بست پرو

سیستم ردیاب این دستگاه دارای دو عدد دسته آنتن خوراک خور و فرکانسی و همچنین یک پراب اتصال به زمین جهت بارور کردن فلزات موجود در خاک منطقه بمنظور تشخیص و تعیین مسیر حرکت به سمت اهداف تعبیه شده است.

افراد میتوانند با استفاده از فرکانس های موجود بر روی جعبه مادر هر گونه اهداف فلزی مانند طلا، نقره، مس، برنز، آهن، مفرق و اهداف غیر فلزی مانند حفره ها و فضا های خالی زیر زمین، سنگ های قیمتی، ظروف سفالی، دندان و استخوان و همچنین مگنت را دنبال کنند.

باتری موجود بر روی این ردیاب از نوع لیتیوم یونی بوده که مناسب جهت هفته ها کار با یکبار شارژ میباشد. شما میتوانید از طریق ردیاب از حضور فرکانس اهداف در منطقه مطلع شوید.

 

 

فلزیاب BEST PRO09122302215

فلزیاب BEST PRO  فروش فلزیاب درسایت فلزیاب 09122302215

 

سیستم بوقی بست پرو

نقطه زن بست پرو از سیستم پالسی القایی طبعیت میکند که در کنار عمق نفوذ بالا مناسب جهت انواع شرایط محیطی ایران تعبیه شده است و از دقت و ثبات بسیار مطلوبی برخوردار است. این دستگاه امکان استفاده از لوپ در 3 اندازه: 25 سانتی گرد جهت سکه یابی، 55 سانتی گرد جعت کاوش های سریع و در صورت لزوم کابل یک در یک جهت تشخیص اهداف حجمی در عمق بالا را برای اپراتور فراهم میسازد.

سازگاری با انواع شرایط محیطی، سیستم حذف ذرات اتوماتیک، حساسیت قابل تنظیم، بالانس اتوماتیک و دستی، سیستم عمق سنجی حدودی، تفکیک بین فلزات با ارزش مانند طلا از سایر فلزات کم ارزش مانند نقره و مس و آهن با صداب بوق متفاوت ، نمایش گراف قدرت سیگنال، باتری لیتیوم یونی قدرتمند قابل شارژ، وزن سبک و رابط کاربری آسان از مشخصه های اصلی طلایاب بست پرو بشمار میرود.

یون یاب بست پرو

یون یاب وسیله ای کمکی جهت تشخیص یون و یا گاز حاصل از وجود فلزات قدیمی یونیزه شده در زیر زمین میباشد که بصورت مکمل بر روی پک گنجیاب best pro موجود است.

دستگاه با تظیم حساسیت و حرکت به سمت اهداف مورد نظر سوت میکشد و میتوان از آن در دهانه غارها و ورودی ها، هواکش ها و درز سنگ ها استفاده کرد و از صحت وجود هدف در محل اطمینان حاصل کرد. نیروی لازم جهت کار یون یاب از طریق یک باتری 9 ولت کتابی تامین میشود که مناسب جهت هفته ها کار با دستگاه است.

لوازم و تجهیزات موجود

 • باکس کنترل سیستم بوقی
 • لوپ در 3 اندازه : 25 سانتی، 55 سانتی، کابل 1*1
 • دسته لوپ
 • باکس کنترل سیستم مگنومتر
 • پراب سنسور به همراه دسته
 • باکس کنترل سوپر سنسور
 • پراب سوپر سنسور به همراه فیش رابط
 • باکس کنترل سیستم ردیاب
 • پراب اتصال به زمین
 • دو عدد دسته آنتن مکانیکی آلومینیومی
 • فیش رابط فرکانس
 • یون یاب
 • دارای 4 شارژر جداگانه برای هر سیستم
 • کیف دوشی
 • کیف حمل کلیه تجهیزات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *