فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL 09122302215

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL با استفاده از آخرین فن آوری ها طراحی و ساخته شده است. این سیستم پیشرفته ترین ردیاب جهانی برای مکان یابی فلزات گرانبها و تشخیص حفره های پنهان است. Jeohunter 3D Dual System یک آشکارساز نفوذ عمیق است. این سیستم برای طبقه بندی دقیق اهداف فلزی در چهار گروه طلا ، غیر آهنی ، فولاد و آهن از تبعیض پیشرفته استفاده می کند.

علاوه بر تشخیص دقیق و تجزیه و تحلیل اشیا metal فلزی ، Jeohunter 3D Dual System همچنین قادر است حفره های زیرزمینی مانند غارها ، انبارها ، تونل ها ، پناهگاه ها و گورها را در زمان واقعی تشخیص دهد.

کاربران حرفه ای و آماتور به طور یکسان از رابط کاربری دوستانه قدردانی خواهند کرد. برخلاف دیگر آشکارسازها، Jeohunter 3D Dual System ویژگی های صفحه های جستجو آسان است.

 

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL 09122302215

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

تشخیص فلز و حفره با گرافیک های سه بعدی

سیم پیچ جستجوی عمیق 100 60 24 سانتی متر (39 “3 XNUMX”) به طور خاص برای مکان یابی اهدافی طراحی شده است که در عمق زیادی دفن شده اند . با استفاده از این سیم پیچ می توانید مناطق بزرگتری را پوشانده و اهداف عمیق تری را تشخیص دهید . کویل جستجوی عمیق با نادیده گرفتن سطل زباله های کوچک فلزی مانند زبانه کش ها و میخ ها ، کاربردی آسان و کاربردی را ارائه می دهد.

این سیم پیچ شما را قادر می سازد حتی در شرایط بسیار معدنی زمین نیز نتایج مطلوبی کسب کنید. تبعیض کامل فلزی چیزی است که این سیم پیچ را از سایر سیم پیچ های بزرگ جستجو متفاوت می کند. این فلزات را در چهار گروه طلا ، غیر آهنی ، آهنی و فولاد مورد تمایز قرار می دهد. این سیستم می تواند مقدار درصدی از دو فلز را که در نزدیکی یکدیگر قرار دارند فراهم کند.

درست مثل فلزات ، شما می توانید به راحتی با کویل جستجوی عمیق حفره ها را تشخیص دهید. با ویژگی منحصر به فرد سه بعدی لذت تشخیص بصری اهداف را تجربه کنید. اکنون می توانید غارها ، انبارها ، تونل ها و پناهگاه هایی را پیدا کنید که دیگر آشکارسازها نمی توانند پیدا کنند.

 

 

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL 09122302215

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

تبعیض کامل و تحلیل عمق

Jeohunter 3D Dual System شامل هر دو سیستم 3D برای جستجوی عمیق و یک سیستم LED بسیار کاربردی برای بازیابی های کم عمق است. با استفاده از سیستم LED ، می توانید در مناطق تنگ که نمی توانید از کویل جستجوی عمیق یا عمومی استفاده کنید ، به طور موثر جستجو کنید.

این سیستم همچنین دارای تبعیض فلزی است که بزرگترین دستیار شما در جستجوها خواهد بود. صفحه نمایش LED به راحتی بر روی دسته جوی استیک تیر کوچک سیم پیچ جستجو قرار گرفته است. سیگنال های حفره را در سمت چپ نمایشگر LED و سیگنال های فلزی را در سمت راست مشاهده خواهید کرد.

به غیر از LED ها ، دو تن متفاوت به کاربر اجازه می دهد تا اهداف را در انواع محیط ها به راحتی تشخیص دهد. این سیستم الکترونیکی سریع و کاربردی تبعیض غیر آهنی ، آهنی و فولادی را ارائه می دهد . این سیستم م locثرترین انتخاب برای مکان یابی اشیا deep پنهان بسیار عمیق و اهداف کم عمق است. هیجان مکان یابی طلا و سایر گنجینه هایی را که قبلاً بیش از توان فناوری های دیگر نبودند ، تجربه کنید. امروز جستجوی خود را برای گنج آغاز کنید!

 

 

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL 09122302215

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

امکانات فلزیاب ژئوهانتر

امکان جستجوی آنتن اسکن و آنتن های شکست: Jeohunter به دلیل تکنولوژی بالا یک اسکن سریع و قابل اعتماد از داده ها را برای خطاهای کاربر یا برنامه های کاربردی انجام می دهد . اگر عدم ارتباط یا هرگونه مشکل در اکتشاف به وجود آید ،سیستم آن را بلافاصله به صورت تصاویر به اطلاع کاربر می رساند.

بررسی زمین به صورت خودکار :Jeohunter قادر به تنظیمات آسان اسکن ساختار زمین به راحتی حتی در سخت ترین شرایط می باشد .

 

 

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL 09122302215

فلزیاب JEOHTUNTER 3D DUAL فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

امکانات فلزیاب ژئوهانتر

دقت بالا و ایجاد هدف در دسته بندی فلزات: فلزیاب Jeohunter سیگنال مقایسه ی برتر نسبت به دیگر سیستم های شناخته شده را داراست . تشخیص و مرتب سازی فلزات در آن به بهترین حالت ممکن صورت می پذیرد.Jeohunter فرم هدف ایجاد کرده و همزمان آن را به صورت میله ای خطی در 4 ستون برای 4 هدف مختلف به صورت درصدی نمایش می دهد . با این ویژگی طلا، فضا، فلزات مختلف و فلزات ارزشمند در فضا را می توان شناسایی کرد.

زمان واقعی تصاویر 3بعدی معادل فناوری GPR: Jeohunter قادر به تشخیص زمان واقعی انواع هدف و بلافاصله ایجاد تصویر از این تشخیص است . پس از خروج از هدف گزارش تجزیه و تحلیل با تصویر 3D نمایش داده می شود . هر چند تصاویر به وضوح نتایج را نشان می دهد ولی برای درک بهتر قرمز به معنی فلز ،زرد و آبی لبه های فلزی و میدان مغناطیسی و فضاهای اطراف هدف را نشان می دهند.

گزارش تصویر از قطر هدف و عمق آن:فلزیاب ژئوهانتر به شیوه ای شگفت آور و دقیق قطر ،اندازه و عمق هدف را مشخص می کند.

ذخیره و تجزیه و تحلیل گزارش:Jeohunter قادر به تهیه ی آرشیو تجزیه و تحلیل گزارش همراه با تصاویر و ذخیره ی فایل است و کاربر قادر به مشاهده ی این آرشیو در هر زمان و مکانی بر روی صفحه ی نمایش رنگی این سیستم بدون نیاز به لپ تاپ خواهد بود.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید .09122302215

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب نانو جی 

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *