قیمت اکوناکس 900

قیمت اکوناکس 900 09122302215

قیمت اکوناکس 900

این گنج یاب با توجه به ویژگی هایی که دارد و از طرفی با توجه به قیمت رقبای خود یک قیمت بسیار مناسب دارد. شما با فلزیاب اکوناکس equinox 900 دیگر نیاز به اجاره و تهیه هیچ گنج یابی نخواهید داشت. اکوناکس هایی که شرکت ماینلب تولید کرده است به مرور پیشرفت کرده و معایبی که سری های قبلی داشته اند را برطرف کرده.
سری ۹۰۰ این فلزیاب کاملترین و بهترین تولید از این شرکت می باشد، وزن دستگاه و جمع و جوری آن از مابقی اکوناکس ها بهتر می باشد.

یکی از پر فروش ترین دستگاه های جدید حال حاضر می باشد که به تازگی تولید شده است، سیستم شناسایی این فلزیاب خیلی بالاست و قدرت تفکیک آن یک تکنولوژی جدیدی را در محصولات ماینلب به ارمغان آورده است.

این دستگاه کاملا ضد آب می باشد (تا 5 متر در عمق آب)، چراغ قوه و لرزش دست از ویژگی های مثبت اضافه شده این دستگاه هستند. Multi-iq یک انقلاب جدید در ماینلب می باشد که اکوناکس هم این تکنولوژی را دارد.

 

 

 

قیمت اکوناکس 900 09122302215

قیمت اکوناکس 900 فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

بهترین عملکرد فلزیاب اکوناکس ۹۰۰ (EQUINOX 900) چگونه است؟

با توجه به ضد آب بودن اکوناکس ۹۰۰ این فلزیاب میتواند در مناطق معتدل و بارانی و حتی زیر عمق ۵ متری آب نیز فعالیت داشته باشد.

این سیستم با فرکانس های که به عمق زمین میفرستد میتواند تا عمق ۱.۵ الی ۲.۲ متر زمین را کاوش کند و توانایی تشخیص همه فلزات گرانبها در تمامی مکان ها را دارد.

محدوده دمایی، فعالیت این فلزیاب از منفی ۱۰ درجه سانتیگراد تا مثبت ۴۰ درجه سانتیگراد می باشد و محدوده دمایی، ذخیره آن منفی ۲۰ الی مثبت ۷۰ درجه سانتیگراد می باشد.
اکوناکس ۹۰۰ همچون فلزیاب مانتیکور از فناوری Multi_iQ بهره میگیرد.

 

 

قیمت اکوناکس 900 09122302215

قیمت اکوناکس 900 فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

ویژگی های فلزیاب اکوناکس equinox 900

ما در این بخش قصد داریم به بررسی ویژگی‌های فنی گنج یاب فلزیاب اکوناکس equinox 900 بپردازیم. پس بررسی ویژگی‌ها را حتما بخوانید.

۱. تکنولوژی مولتی آی‌کیو ویژه شرکت ماینلب استرالیا

اگر شما اندکی با کاوش طلا آشنایی داشته باشید، معمولا شرکت ماینلب استرالیا هم به خوبی می‌شناسید. چراکه می‌توانید با انواع گنج‌یاب و فلزیاب این شرکت به سادگی به کاوش طلا بپردازید. در فلزیاب اکوناکس equinox 900 از تکنولوژی مولتی آی‌کیو استفاده شده است تا دقت کاوش طلای شما را افزایش دهد. پس شما با فلزیاب اکوناکس equinox 900 می‌توانید طلا در مقدار کم، سکه و انگشتر باستانی را به سادگی پیدا کنید. برخی افراد این تکنولوژی را به نام مولتی فرکانس هم می‌شناسند.

۲. دارای حالت پین پوینت یا گنج‌یابی نقطه زن

معمولا اپراتورهای حرفه‌ای برای کاوش طلا در کنار استفاده از یک فلزیاب فرکانسی یک فلزیاب نقطه زن هم با خود می‌برند تا دقت و سرعت کاوش آن‌ها بیشتر شود. اما با گنج یاب فلزیاب اکوناکس equinox 900 به هیچ فلزیابی به صورت مکمل نخواهد داشت؛ چراکه این حالت به صورت تخصصی در این گنج‌یاب تعریف شده است.

۳. بالانس زمین به صورت اتوماتیک و دستی

در زمان کاوش طلا ممکن است در زمین شوره‌زار و یا در زمین با خواص مغناطیسی و معدنی بالا قرار داشته باشید. این نوع زمین‌ها منجر به خطای دستگاه می‌شوند. شما با فلزیاب اکوناکس 900 می‌توانید به سادگی زمین را بالانس کنید و هیچ سیگنال اشتباهی مبنی بر طلا، نقره، الماس، جواهر، گنج، دفینه و … دریافت نخواهید کرد.

۴. سیستم وایرلس و ویبره بسیار قوی

در محصولات شرکت ماینلب استرالیا معمولا تمرکز کاوشگر بسیار مهم است. شما با فلزیاب اکوناکس equinox 900 می‌توانید به سادگی از هدفون بی‌سیم و یا اسیپیکرهای خارجی قوی استفاده کنید. در زمان کاوش زیر آب تا عمق 5 متری نیز می‌توانید از قابلیت ویبره آن استفاده کنید و متوجه وجود طلا و انواع گنج شوید.

۵. دارای نور پس زمینه و چراغ قوه ویژه حالت کاوش طلا در شب

اگر شما یک کاوشگر حرفه‌‌ای طلا باشید، قطعا برخی مواقع به کاوش در شب نیاز دارید. شما می‌توانید برای دقت و کیفیت بالاتر از تجهیزات فلزیاب اکوناکس equinox 900 استفاده کنید. نور پس‌زمینه، LCD رنگی و همچنین چراغ قوه مخصوص برای کار کردن در شرایط تاریکی بسیار مفید خواهد بود. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که این تجهیزات به هیچ‌وجه جلب توجه نمی‌کنند.

 

 

قیمت اکوناکس 900 09122302215

قیمت اکوناکس 900 فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

۶.  قابلیت کار در شرایط سخت آب و هوایی

معمولا اکثر گنج‌یاب‌های نقطه زن و یا فرکانسی در یک بازه دمایی خاص می‌توانند بازدهی مناسب داشته باشند. اما دقت و کیفیت فلزیاب اکوناکس 900 به حدی بالا است که شما می‌توانید در دمای منفی 20 درجه تا دمای مثبت 70 درجه بدون هیچ خطایی به کاوش طلا بپردازید.

۷. دارای گواهی نامه IP68

معمولا اپراتورهای تازه کار تصور دارند که گواهی‌نامه IP68 فقط برای کار کردن فلزیاب اکوناکس equinox 900 در زیر آب است. اما باید گفت که این گنج‌یاب می‌تواند در محیط‌های پر از گرد و غبار و شن هم به خوبی کار کند. در این حالت دقت دستگاه شما برای سالیان طولانی حفظ می‌شود.

۸. دارای کویل 11 دایل و 6 اینج گرد

معمولا کسانی که کاوش طلا را به صورت تخصصی انجام می‌دهند نوع کویل و همچنین اندازه آن را به دقت بررسی می‌کنند. گنج فلزیاب اکوناکس equinox 900 دارای دو مدل کویل رایج است و شما به سادگی می‌توانید از این تجهیزات در هر فضایی استفاده کنید.

۹. کاوش در محیط‌های مختلف

گنج یاب اکونوس 900 می‌تواند در چهار حالت محیط مختلف شامل Park ،Beach ،Field ،Gold به کاوش طلا بپردازد. در این حالت شما می‌توانید در هر محیطی با توجه به ویژگی‌های دارد که یک کاوش طلای عالی  داشته باشید. فلزیاب اکوناکس equinox 900 می تواند حتی در زیر آب هم برای شما الماس، طلا، جواهر، سکه های قدیمی و … را پیدا کنید. این گنج یاب تا عمق 5 متری بالاترین دقت بدون هیچ خطایی را دارد.

 

قیمت اکوناکس 900 09122302215

قیمت اکوناکس 900 فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

سوال خیلی از افراد این است که آیا اکوناکس 900 قدرت تفکیک فلزات را دارد یا خیر؟

جواب این سوال بله است اکوناکس 900 را می توانید روی حالت gold تنظیم کرد و فقط طلا را برای شما شناسایی کند.

تنظیمات دیگر اکوناکس 900 می توانید اشیاء بی ارزش را حذف کنید و حالت کاربری را در شناسه هدف خود روی غیر آهنی تنظیم کنید.

غیر آهنی بودن تنظیمات اکوناکس 900 باعث می شود فلزات گرانبها مانند طلا و جواهرات و نقره و موارد دیگر را برای شما کاوش کند.

محصولات شرکت ماینلب استرالیا از لحاظ قدرت تفکیک خیلی قدرتمند هستند که اکوناکس 900 هم جزوه بهترین های همین شرکت است که برای تفکیک و همچنین عمق های زیاد می تواند به راحتی اهداف پنهان شده درون زمین را برای شما عزیزان شکار کند.

لوپ های به کار شده در فلزیاب اکوناکس 900 دو عدد است که از دو لوپ می توانید برای تفکیک و عمق زنی زیاد استفاده کنید این سیستم به نسبت قیمتی که دارد عملکرد عالی دارد و در سال 2023 توانسته نیاز و رضایت مندی مشتری ها را جلب کند.

 

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید .09122302215

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب نانو جی 

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *