قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp 09122302215

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp

اسکنر فلزیاب ۴۰۰۰ OKM exp از محصولات شرکت او کی ام آلمان با عملکرد عالی و قابل استفاده برای همه در سطوح ابتدایی تا حرفه ای برای کشف گنجینه ها و فلزات مختلف است.این دستگاه اسکنر gpr مجهز به آنتن قدرتمند برای بهترین عمق نفوذ در دل زمین است. و با اسکن حرفه ای تا عمق هجده متر داخل زمین را جستجو میکند. ودر پنل صفحه نمایش هر گونه از فلزات و یا سنگهای داخل خاک و یا بافت سخت ساروجی را بر روی مانیتور مشخص نماید.

 

این اسکنر برای تصویربرداری بهتر با اتصال به پروب مخصوص با کمک سیستم اسکن سریع به سرعت انواع محوطه های کوچک تا بزرگ را تصویر برداری کرده و شما را از وجود فلزات گرانبها مانند طلا و یا نقره و یا فلزات کم ارزشتر مثل آهن ویا مس مطلع مینماید.همچنین در صورت وجود غار و یا شکاف در زمین و یا تونل و حفره های سنگی با اسکن دقیق موقعیت دقیق را مشخص میکند.

اسکنر ۴۰۰۰ exp همچنین با سیستم تشخیص و تفکیک و اسکن لایو. از فلزات مختلف گزارش دقیقتری در مورد موقعیت مکان جستجو ارائه میدهد.

 

 

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp09122302215

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

 

لوازم جانبی اسکنر طلایاب و گنج یاب تصویری ۴۰۰۰ exp

به این دستگاه برای حصول به کارایی بهتر میتوان لوازم جانبی مختلف متصل نمود. مانند آنتن مخصوص به طول ۲۵ سانت.به کمک این آنتن اهدافی که سطوح کوچکتری دارند تا عمق حدود دوارده متر قابل استفاده است.این آنتن زمانی که در فرایند تصویربرداری پروب دستگاه در فواصل مختلف از سطوح زمین قرار گرفته باشند. در تشخیص دقیقتر و نمایش آن در صفحه مانیتوربه تعیین نتیجه دقیقتر در مناطقی که جستجو در آن به دلیل صعب العبور بودن مشکل است کمک شایانی مینماید. و سیستم کنترل دقیقتری از فواصل مختلف در اطراف زمین مورده اسکن ارائه میدهد.

همچنین میتوان از آنتن پنجاه و هفتادوپنج و صد سانتی نیز برای دستگاه برای نتیجه دقیقتر استفاده نمود.هر چقدر آنتن مورده استفاده بزرگتر باشد. مسافتی که دستگاه قادر به اسکن است بیشتر میشود. به طوری در یک زمین مسطح و به عمق ۲۵ متر با یک آنتن ۷۵ و یا ۱۰۰ سانت زمان اسکن کوتاهترمیشود.و در یک زمین ناهموار از آنجا که امکان حفظ فاصله بین پروب سخت است. میتوان از همان آنتن ۲۵ مجهز به سنسور پیشرفته یا super sensor استفاده کرد.

 

 

 

 

 

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp09122302215

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

 

مجهز به سیستم DDV

این اسکنر با کمک پردازنده مخصوص مجهز به تفکیک کاربردی فلزات و ندید گرفتن و حذف فلزات فاقد ارزش تا عمق های متفاوت بین یک تا دو متر است.همچنین این سیستم را میتوان طوری برنامه ریزی کرد که فقط فلزات گرانبها مثل طلا را ردیابی نماید. و سیستم فقط طلا را کشف کرده و فلزات دیگر را ندید بگیرد.همچنین در عمق های متفاوت و سطحی میتوان از این سیستم برای حذف ناخالصی و آلودگیهای محیطی و حذف آنها استفاده نمود. ودر پنل نمایش نتایج را مشاهده کرد.

دارای سنسور تونل و سوپر سنسور

با استفاده از پروب مخصوص که با زاویه ۹۰ و به طور عمود نسبت به سطح زمین به کار میرود. انواع حفره های سنگی و اعماق و شکافهای سطوح مختلف در اعماق قابل ردیابی است .این اسکنر با کمک قدرت سنسورهای ردیابی خود در حالت استفاده تنظیمی .به صورت سنسور ردیابی تونل به طول پنجاه سانت در کشف اهداف و سطوح و حفره های عمیق به طور دقیق عمل مینماید. این سنسور کاربردی قدرت تشخیص و سنس فلزات تا میزان پنج برابر افزایش داده. و میزان عمق مورد کاوش را تا هجده متر افزایش میدهد .همچنین این سنسور از پردازش اشتباه جلوگیری کرده. و درصد خطا را به میزان خوبی کاهش داده و تصویره دقیقتر و عاری از هر خطایی نمایش میدهد.

 

 

 

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp09122302215

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

 

 

 

پرقدرت در کاوش

با  اتصال dry detector عمودی به این اسکنر دقت دستگاه در تفکیک فلزات تا بیست و پنج متر افزایش می یابد. همچنین در تفیک بین بین فلزات با ارزش و بدون ارزش آهنی و غیره آهنی. بسیار کاربردی و با دقت عالی عمل مینماید.طول این سنسور در حدود یک متر است. که با حذف خطاها و نویزهای محیطی در مناطق سخت و دشوار بسیار کاربردی است.

با این اسکنر میتوان از سیستم اسکن حرارتی سازگار با این دستگاه نیز استفاده نمود.دلیل استفاده از سنسور حرارتی تفاوت دما در اعماق خاک است. برای مثال دمای یک حفره خالی با دمای اطراف آن متفاوت است.

استفاده ازسیستم vlf

اسکنر ۴۰۰۰ exp با سیستم vlf با کمک چهار فرستنده پرقدرت فلزات موجود در اعماق خاک را با الکتریسیته ساکن باردار کرده . پس از حذف ناخالصی های موجود در مواد مختلف تصویری دقیق تر ارائه میدهد و برای استفاده دقیقتر باید در چهار گوشه زمین قرار داده شود . تا بین آنها امواج الکترومغناطیسی برقرار شود.بدین ترتیب مواد مختلف موجود در خاک مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و با حذف ناخالصی ها از فلزات دستگاه نتایج بهتری را ارائه دهد. این دستگاه علاوه بر کشف فلزات و گنجینه ها در زمین شناسی نیز کاربرد دارد.

 

 

 

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp09122302215

قیمت فلزیاب ۴۰۰۰ exp فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

 

قابلیت دستگاه فلزیاب OKM EXP 4000 :

  • قابلیت حمل و نقل آسان
  • طراحی زیبا ، ساده و ارگونومیک
  • راه اندازی و عملکرد سریع و آسان
  • امکان فراهم نمودن نظرسنجی های سریع و فوری
  • تفسیر فوری منطقه دارای هدف در محل
  • تشخیص اتوماتیک آنتن جی پی آر
  • توانایی فلزیابی این دستگاه ۱ متر است
  • مکان یابی دقیق گنجینه ها و آثار دفن شده
  • قدرت نفوذ بالا در زمین که تا ۱۸ متر در زمین نفوذ میکند
  • گواهی نامه های فنی و ۲ سال گارانتی استاندارد

جهت دریافت مشاوره و خرید و فروش فلزیاب با ما در تماس باشید .09122302215

 

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب نانو جی 

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

تلگرام آسیامدرن

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *