بهترین دستگاه فلزیاب خارجی

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی09122302215

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی

دستگاه فلزیاب ابزاری است که باستان‌شناسان و جویندگان گنج از آن برای پیدا کردن گنجینه‌های مدفون مانند لوازم فلزی، سکه و… استفاده می‌کنند. با وجود تنوع مدل‌ها و قابلیت‌های متفاوت هر یک از این تجهیزات ممکن است ندانید که بهترین دستگاه فلزیاب کدام است؟برای خرید فلزیاب اورجینال و اطمینان بودن از اصالت سیستم با شرکت آسیا مدرن در ارتباط باشید .

ویژگی‌ های بهترین دستگاه فلزیاب

برای این‌که بفهمید بهترین دستگاه فلزیاب کدام است؟ باید پارامترهایی را به هنگام خرید این ابزار در نظر بگیرید. با توجه به این‌که خاک‌های مناطق مختلف ایران خصوصیات متفاوتی از یکدیگر دارند، بهتر است که قبل از هر چیزی این نکته را لحاظ کنید. به طور کلی بهترین دستگاه فلزیاب باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

پایداری در خاک های مختلف

تعداد لایه‌ها و سطوح خاک در مناطق مختلف فرق می‌کند؛ به طوری‌که حتی در بعضی از زمین‌ها مقادیر زیادی آلودگی وجود دارد. این آلودگی‌ها ممکن است که موجب اختلال در سنسورهای دستگاه شوند، تا جایی که شناسایی فلزات به خوبی انجام نمی‌گیرد. بنابراین یکی از مهم‌ترین مولفه‌های انتخاب یک فلزیاب خوب میزان پایداری آن در شرایط متفاوت خاکی است.

 

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی09122302215

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

 

عمق قابل بررسی دستگاه فلزیاب

به هنگام جستجو برای پیدا کردن فلزات، لایه‌های زیرین قابل مشاهده نیستند. حال اگر دستگاه شما تنها بتواند وجود سکه، ظروف فلزی قدیمی یا هر چیز دیگری را تنها در عمق محدودی کاوش کند؛ در این شرایط شانس یافتن گنجینه را از دست خواهید داد.

لذا بسیار مهم است ابزاری را خریداری نمایید که بتواند حداقل از عمق ۴ متر پشتیبانی کند. علاوه‌برآن باید مطمئن شوید که میزان عمق‌زنی بهترین دستگاه فلزیاب در شرایط مختلف تغییری ندارد و مقدار ثابتی است.

نوع کاربری فلزیاب

نوع کاربری دستگاه فلزیاب را نیز باید به هنگام خریداری آن مدنظر قرار دهید. برای مثال اگر ابزار را برای باستان‌شناسی می‌خواهید، لازم است به کیفیت و استاندارد بودن آن توجه ویژه‌ای داشته باشید تا دستگاه انتخاب شده توانایی تشخیص فلزات گرانبها را داشته باشد. اما اگر هدف شما استفاده از دستگاه فلزیاب در فعالیت‌های صنعتی مانند پیدا کردن لوله‌ها در زیر زمین، مفتول‌های جای‌گذاری شده در بتن و… است، می‌توانید انواع معمولی‌تر را نیز تهیه نمایید.

قابلیت تنظیم فرکانس

مورد دیگر در انتخاب بهترین دستگاه فلزیاب در ایران قابلیت تنظیم فرکانس است. به کمک این ویژگی قادر خواهید بود تعداد امواج ارسال شده به زیر زمین برای شناسایی فلزات را کنترل کنید. معمولا فرکانس بالا همراه با طول موج کم، جهت کنکاش‌های سطحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالی‌که فرکانس پایین با طول موج زیاد، برای کاوش‌های عمیق گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

قدرت تفکیک اجسام

باید به خوبی بتواند فلزات مختلف را در خاک شناسایی کند، برای مثال قادر به تشخیص اجسام آهنی از غیرآهنی باشد. معمولا نوع فلزات از طریق دریافت طول موج‌های مختلف قابل شناسایی هستند. بعضی از دستگاه‌های پیشرفته حتی توانایی تفکیک طلا از سایر فلزات را دارند که این مزیت می‌تواند برای باستان‌شناسان بسیار حائز اهمیت باشد

 

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی09122302215

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

انواع بهترین دستگاه فلزیاب

امروزه فلزیاب‌ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که هر یک از نظر کاربرد با دیگری تفاوت دارند. لذا برای این‌که بفهمید در حوزه فعالیت شما بهترین دستگاه فلزیاب کدام است، باید با این انواع آشنایی کامل داشته باشید. به طور کلی انواع دستگاه فلزیاب موجود در بازار عبارتند از:

دستگاه فلزیاب نقطه زن

دستگاه‌های فلزیاب نقطه زن طوری شده‌اند که بتوانند نقطه هدف را به صورت دقیق پیدا کنند، به همین دلیل برای کشف فلزات مدفون شده و گنج گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. بهترین دستگاه فلزیاب نقطه زن باید دارای مشخصاتی به شرح ذیل باشد:

  • حداقل عمق کاوشی برابر با ۲.۵ متر داشته باشد.
  • بتواند طلا را از فلزات دیگر تفکیک نماید.
  • دارای قابلیت حذف ذرات و ناخالصی‌های زیر زمین باشد.
  • بتوانید آن را در حالت دستی و اتوماتیک کاملا بالانس نمایید.
  • دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب باشد.
برخی از فلزیاب های نقطه زن خارجی

 

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی09122302215

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

دستگاه فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری دستگاهی است که علاوه‌بر توانایی تشخیص فلزات، از قابلیت ارائه اسکن و تصویر فلز موجود در زیر زمین نیز برخوردار است. از آنجا که این تجهیزات دارای تکنولوژی نمایش تصاویر به صورت سه بعدی هستند، به کاوشکر کمک می‌کنند تا جزئیات دفینه مورد نظر را به طور کامل ببیند. بنابراین کاربر می‌تواند بر مبنای تصاویر درباره عمق کاوش تصمیم بگیرید.

بهترین دستگاه فلزیاب تصویری باید از عمق کاوش مناسبی بهره‌مند باشد. حداکثر عمق کاوش در این ادوات حدود ۲۵ متر است که شما باید مقدار مورد نظر را با توجه به نیاز خود برگزینید. علاوه‌برآن کیفیت سنسورها نیز اهمیت بسیار زیادی دارند؛ زیرا عملکرد دستگاه را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

از آنجا که طراحی فلزیاب تصویری پیچیده است، انجام عملیات و یافتن گنجینه باید توسط یک اپراتور حرفه‌ای انجام شود. اما متاسفانه اکثر افراد و حتی فروشندگان از نحوه کار با این ابزار آگاه نیستند. لذا بهتر است که برای آموزش کار با دستگاه فلزیاب تصویری حتما از افراد متخصص و دارای تجربه کاری بالا کمک بگیرید.

فلزیاب تصویری خارجی را نام بردیم.

 

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی09122302215

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

 

دستگاه فلزیاب دستی

این گروه از ابزارها که به نام فلزیاب راکتی و راکت بازرسی بدنی نیز شناخته می‌شوند، اغلب در حوزه امنیتی کاربرد دارند. به طوری‌که از دستگاه فلزیاب دستی در محیط‌هایی با ازدحام بالای جمعیت نظیر استادیوم‌ها، فرودگاه‌ها و… جهت بازرسی بدنی افراد استفاده می‌شود.

این تجهیزات می‌توانند فلزات ریز را در فاصله بین ۲۰ تا ۳۰ سانتی‌متری شناسایی کنند. بهترین دستگاه فلزیاب دستی باید وزن سبکی داشته باشد تا حمل آن به آسانی انجام گیرد. همچنین حساسیت زیادی نسبت به شناسایی لوازم غیر مجاز مانند موبایل و سایر وسایل الکترونیکی داشته باشد. از دیگر ویژ‌گی‌های فلزیاب دستی خوب می‌توان به واکنش سریع، مقاومت بالا در برابر گرد و خاک و قابلیت استفاده در محیط‌های مرطوب اشاره کرد.

بهترین فلزیاب دستی

 

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی09122302215

بهترین دستگاه فلزیاب خارجی فروش فلزیاب در فلزیاب 09122302215

دستگاه فلزیاب خارجی بهتر است یا ایرانی؟

ممکن است که به هنگام خرید فلزیاب با این چالش مواجه شوید که برندهای ایرانی بهتر هستند یا خارجی؟ بد نیست بدانید که در ایران به دلیل تحریم‌ها امکان ساخت مدار دستگاه‌های فلزیاب وجود ندارد. لذا تمام ادواتی که تحت عنوان برند ایرانی به فروش می‌رسد، در واقع در داخل کشور تنها مونتاژ شده‌اند و قطعات آن‌ها از خارج وارد می‌شوند. بنابراین از نظر کارکرد تفاوت چندانی با نمونه‌های خارجی ندارند.

قوی ترین گنج یاب های جهان بر اساس تست های به عمل آمده

در این بخش قصد داریم تا گنج یاب های پالسی را بر اساس تست های حرفه ای مقایسه کنیم. برای انتخاب قوی ترین گنج یاب جهان باید در محیط های مختلف تست انجام صورت می گرفت. و سپس نتایج با یکدیگر قیاس می کردیم. و سرانجام پس از انجام تست ها و بررسی نتایج چهار گنج یاب زیر انتخاب شدند.

قوی ترین گنج یاب های جهان :
  • OKM Future 2018
  • LEOPARD 16000
  • Minelab GPZ 7000
  • Schneider Series

همانطور که مشخص است هر سه دستگاه بالا از سیستم پالسی استفاده میکنند. و دو فلزیاب اول تصویری بوده و میتوانند اهداف را در زیر زمین به صورت طیف های رنگی نمایش دهند. و تشخیص را برای اپراتور فلزیاب راحت تر کنند. گنج یاب پالسی ، مناسب ترین گزینه برای کاوش در خاک ایران می باشد.

زیرا در خاک ایران مقدار زیادی از فلزات معدنی وجود دارد. که میتواند باعث خطا در کارکرد دستگاه شود. حساسیت دستگاههای پالسی به مواد معدنی موجود در خاک از سیستم های پالسی کمتر است. عمق نفوذ فلزیاب های پالسی نیز بسیار بیشتر از دستگاههای VLF است. و همین موضوع آنها را به گزینه ی مناسبی برای دفینه یابی تبدیل کرده است.

 

از ویژگی های شرکت آسیا مدرن

۱: تمام دستگاه های فلزیاب آسیا مدرن  دارای  گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.
۲: پاسخ گویی ۲۴ساعته تلفن ها و همکاری با مشتری ها در همه زمینه ها.
۳: تمام دستگاه ها دارای سی دی اموزشی و دفترچه فارسی میباشد.
۴: هر دستگاهی هنگام فروش با تست در خاک در حضوری مشتری انجام می شود

فلزیاب نانو جی 

اگرشما کاربران گرامی به دنبال بهترین نمایندگی فلزیاب درتهران هستید میتوانید

از طریق لینک مربوطه اقدام به خرید نمایید، همچنین جهت تعمیر و ارتقا فلزیاب و

فروش دستگاه فلزیاب خود به صورت حضوری و یا غیر حضوری میتوانید از طریق

راه های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید.

اینستاگرام آسیامدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *